Senix LPP18-M-EU Çim Biçme Makinası Elektrikli 1800W 42cm
0.0 Puan / 0 Yorum
10.167,60 TL
1.694,60 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Stok Kodu
LPP18-M-EU
Fiyat
Havale
9.760,90 TL (%4,00 Havale ve Tek Çekim Fiyatı)
Senix LPP18-M-EU Çim Biçme Makinası
Motor : Elektrikli
Güç : 1.8 kW
Gerilim : 220 - 240 V
Frekans : 50 Hz
Şase : Polipropilen
Kesme Genişliği : 42 cm
Kesme Yüksekliği : 20 - 70 mm / 6 kademe
Yükseklik Ayarı :
Tek merkezden
İlerleme : İtmeli
Sepet Kapasitesi : 50 Litre
Ağırlık : 10.5 kg
Kullanım Türü : Elektrik
Güç - Watt : 1501 - 2000 Watt Arası
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
Senix LPP18-M-EU Çim Biçme Makinası Elektrikli 1800W 42cm Senix LPP18-M-EU Çim Biçme Makinası Elektrikli 1800W 42cm - 10.167,60 TL - SENIX - Çim Biçme Makinaları özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile TophanMakina.com'da. LPP18-M-EU