Lutian LT407G-1800A Yıkama Makinası Elektrikli 1800W 150Bar
0.0 Puan / 0 Yorum
%10 İNDİRİM
9.768,00 TL
8.791,20 TL
1.465,20 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Stok Kodu
LT0407G
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Havale
8.439,55 TL (%4,00 Havale ve Tek Çekim Fiyatı)
Lutian LT407G-1800A Yıkama Makinası Elektrikli
Teknik Özellikler
Motor Gücü : 1800 W
Voltaj : 2250V - 50 Hz
Motor Tipi : İndüksiyon Motor
Normal Basıncı
: 100 Bar
Maksimum Basınç : 150 Bar
Giriş Suyu Basıncı : 1.2 MPa
Anma Akışı : 5.5 Litre/Dakika
Maksimum Akış : 6.0 Litre/Dakika
Su Sıcaklığı : 50°C
Ağırlık : 11.9 kg
Karton Ölçüleri : 370 x 302 x 455 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
Lutian LT407G-1800A Yıkama Makinası Elektrikli 1800W 150Bar Lutian LT407G-1800A Yıkama Makinası Elektrikli 1800W 150Bar - 8.791,20 TL - LUTIAN - Yıkama Makinaları özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile TophanMakina.com'da. LT0407G