Kipor KDE180EW Kaynak Jeneratörü Dizel Marşlı 10Hp 3.2kW Monofaze
0.0 Puan / 0 Yorum
%20 İNDİRİM
135.864,00 TL
108.691,20 TL
18.115,20 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Stok Kodu
KDE180EW
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Havale
104.343,55 TL (%4,00 Havale ve Tek Çekim Fiyatı)
Özellikler
KDE180EW , elektrikli marşlı 3 kW'lık bir kaynak jeneratörüdür . Kaynak işleri için tasarlanan kaynak akımı aralığı 50 ila 180 A arasında değişir. 1,6 ila 4 mm çapında bir elektrot ile kaynak yapılabilir . Ağırlık 100 kg. Şantiyede, acil durum ekiplerine uygun, ulaşım kolaylığı sağlayan tekerlekler ile donatılmıştır.15 litrelik dizel yakıt deposu, 11,5 saate kadar pil ömrü sağlayacaktır . Kaynak makinesi ve jeneratörün aynı anda kullanılması mümkündür. Gürültü seviyesi 76 dB/1m.
Teknik Özellikler
Kaynak Amper Aralığı : 50 - 180 A
Elektrot Tip : Rutil / Bazik
Maksimum Güç : 3.2 kW / 3.2 kVA
Sürekli Güç : 2.8 kW / 2.8 kVA
Sürekli Çıkış Amperi : 12.2 A
Faz Sayısı : 1 Monofaze
Güç Faktörü : 1 Cos ò
Çıkış Voltajı : 230 V
Frekans : 50 Hz
Gösterge Ekran : Analog
Motor Tipi : 1 Silindirli, Hava Soğutmalı
Motor Model : KM186FAG
Motor Gücü : 10 Hp
Çalıştırma Şekli : İpli / Marşlı
Yakıt Tipi : Euro Dizel
Yakıt Depo Kapasitesi : 13.5 Litre
Yakıt Tüketimi : 2 Litre/Saat
Yağ Kapasitesi : 1.65 Litre
Yağ Tipi : 15W40
Ses Seviyesi : 78 dBA-7m
Ağırlık : 147 kg
Boyutlar (UxGxY) : 840 x 535 x 650 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
Kipor KDE180EW Kaynak Jeneratörü Dizel Marşlı 10Hp 3.2kW Monofaze Kipor KDE180EW Kaynak Jeneratörü Dizel Marşlı 10Hp 3.2kW Monofaze - 108.691,20 TL - KIPOR - Dizel Jeneratörler özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile TophanMakina.com'da. KDE180EW