Bosch Profesyonel Pense Seti 3 Parça - 1600A016BG
0.0 Puan / 0 Yorum
2.838,00 TL
473,00 TL den başlayan taksitlerle!!
Kategori
Stok Kodu
1600A016BG
Fiyat
Bosch Professional Pense Seti 3 Parça - 1600A016BG
3 parça pense seti – profesyonel uygulamalar için uzun ömürlü alet seti
Paket İçeriği
1 Adet Kombine pense 180 mm
1 Adet Yan Keski 160 mm
1 Adet Karga Burun 200 mm